Aktualności
XXVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wtorek, 15. Styczeń 2019 08:32

  Kwadrat-tlo-sztabyPo raz kolejny w hali sportowo-widowiskowej odbył się finał WOŚP. Od ran na ulicach mogliśmy zobaczyć rowerzystów, którzy zorganizowali rajd „policz się z cukrzycą”. Na scenie po oficjalnym rozpoczęciu wielkiego finału mogliśmy zobaczyć i usłyszeć między innymi:  Black Hawk, Projekt Pandora, Hekses, Sielska oraz grupa teatralna PAPA-YA. W przerwach nie mogło zabraknąć oczywiście licytacji „Kto da więcej?”. Oprócz występów artystycznych można było liczyć na smaczne wypieki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz Sołectwa Bytkowice.

Jedną z najciekawszych atrakcji podczas trwania 27 finału WOŚP była Moto-orkiestra. Dzięki LKT "Wyczół" Gościeradz i Surowiec Rally Team każdy za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki mógł wraz przejechać się sportowym autem oczywiście w roli pasażera. Kierowca rajdowy na krótkim odcinku trasy pokazywał swoje wspaniałe umiejętności. Oprócz samochodów na trasie mogliśmy podziwiać również korowód zabytkowych samochodów takich jak: maluch, polonez, mustang, żuk trabant itp.

Na tą chwilę koronowski sztab uzbierał ponad 50 tys. Złotych nie jest to jednak ostateczna kwota.

Czytany: 69 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 
Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w piłce siatkowej

Poniedziałek, 14. Styczeń 2019 08:39

 dsc-0429-8W piątek 11 stycznia odbyły się w hali sportowo-widowiskowej Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w piłce siatkowej.  W turnieju udział wzięły 3 szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie oraz Szkoła Podstawowa we Wtelnie, wystawiając składy zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Czytany: 62 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 
Turniej Noworoczny w mini piłce siatkowej dziewcząt

Środa, 09. Styczeń 2019 08:29

dsc08595_1W minioną niedzielę (6 stycznia2019) KS Spartakus Koronowo był organizatorem Noworocznego Turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt w kategorii dwójek i trójek. W zawodach wzięły udział następujące reprezentacje: KS Pałac Bydgoszcz, KS Stal Grudziądz, SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski, SP Legbąd, UKS Culmen Chełmno, Unitas Tuchola, WTS Włocławek, UKS Włocławek, MUKS Spartakus Lniano i oczywiście gospodynie. Łącznie w turnieju zagrało ok. 100 dziewczynek.

Czytany: 79 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 
Zapraszamy !!

Poniedziałek, 07. Styczeń 2019 10:51


epson005s
Czytany: 65 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

LOGOWANIE: Zaloguj | Rejestracja
Reklama Reklama Reklama Reklama

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW