Akomp lepszy od SkyNetu w VII kolejce KLHPN

Poniedziałek, 07. Styczeń 2013 10:00

VII_kolejka_KLHPN_024Widowiskowy przebieg miała pierwsza po nowym roku kolejka Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Przede wszystkim stało się tak za sprawą spotkania dwóch, aspirujących do miejsca na podium zespołów SkyNetu i Akompu. Gdy po kilku pierwszych minutach SkyNet zdobył dwie bramki wydawało się, że będzie to jednostronne widowisko.

Jednak gol kontaktowy i wyrównujący stan meczu dla Akompu spowodował, że wynik tego pojedynku ponownie stał się kwestią otwartą. Druga część spotkania zaczęła się od kilku niewykorzystanych sytuacji z obu stron po czym Akomp wyszedł na prowadzenie, które niestety szybko oddał. Wynik remisowy jednak nie satysfakcjonował żadnej z drużyn. Jeden, jak i drugi zespół starał się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w czym lepsi byli gracze Akompu strzelając dwa kolejne gole ustalili wynik meczu na 5:3. W pozostałych spotkaniach Kamaga pokonała Spartę Wudzyn 10:0 po 4 trafieniach Krystiana Borna. Takim samym wynikiem zakończył się mecz KS Wudzyn z Sokołem Nowy Dwór. Wenecja/Irys niespodziewanie pokonała rozpędzony RH + aż 11:6. Strzelcem tego meczu był Marcin Włoch, który 4-krotnie trafiał do siatki rywali. Natomiast Zakład Karny musiał się sporo napracować żeby pokonać DIIL Wtelno 5:3. Po tej kolejce na czele tabeli znajdują się drużyny Kamagi, Zakładu Karnego i Akompu, które zgromadziły po 18 pkt. Najlepszym strzelcem w dalszym ciągu jest Piotr Siekirka - zdobywca 18 bramek. Tabela i pozostałe statystyki wkrótce będą dostępne tutaj. Następna VIII i IX kolejka rozegrana zostanie 19 i 20 stycznia, a zmierzą się w niej:

 

VIII kolejka/19 stycznia

15:00 SkyNet - DIIL Wtelno

16:00 Zakład Karny - Wenecja/Irys

17:00 RH + - Sokół Nowy Dwór

18:00 KS Wudzyn - Kamaga

19:00 Sparta Wudzyn - Galaxy Team w.o. /Galaxy wycofał się z rozgrywek

Akomp  pauza

IX kolejka/20 stycznia 2013 r.

15:00 Sokół Nowy Dwór - Galaxy Team w.o.

16:00 Wenecja/Irys - Sparta Wudzyn

17:00 DIIL Wtelno - KS Wudzyn

18:00 Akomp - RH +

19:00 SkyNet - Zakład Karny

Kamaga  pauza

dodał Jerzy Jasionowicz

 

   

Komentarze użytkowników  
 


Dodaj swój komentarz
Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę się zalogować lub zarejestrować w serwisie.

Brak komentarzymXcomment 1.0.9 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW