Ostatnie takty koronowskiego lodowiska

Środa, 15. Marzec 2017 10:55

Finiszuje sezon zimowych atrakcji, a wraz z nim kończy się okres funkcjonowani krytego lodowiska usytuowanego przy hali Miejsko-Gminnego Osrodka Sportu w Koronowie.
Najbliższa niedziela, tj. 19 marca będzie ostatnim dniem, w którym obiekt udostepniany zostanie użytkownikom. Wstępy odbywać się będą zgodnie z aktualnie obowiązującym harmonogramem godzinowym, tj. od godz. 15:00 do 19:30.
Przy tej okazji można pokusić się o krótkie statystyczne scharakteryzowanie tegorocznego sezonu. Lodowisko wystartowało 21 grudnia i w trakcie całego sezonu gościło blisko 9 tys. amatorów łyżwiarstwa.  Daje to średnią wynoszącą ponad 100 osób każdego dnia /!!!/. Największą grupą byli indywidualni użytkownicy, jednak z wielu wynajmów korzystali także uczniowie koronowskich szkół oraz zorganizowane grupy z sąsiednich gmin.
Podsumowując jednoznacznie można stwierdzić, że lodowisko w Koronowie cieszyło się dużą popularnoscią i stanowiło dużą zimową atrakcje nie tylko dla mieszkańców gminy. W szystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie także za rok.
dodał J. Jasionowicz
Czytany: 791 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW