Kwietniowy harmonogram wydarzeń na obiektach MGOSiR

Piątek, 31. Marzec 2017 11:06

Kwietniowy kalendarz każdego roku łączy wydarzenia, które odbywają sie jeszcze w hali sportowej z tymi na świeżym powietrzu. Nie inaczej jest w tego rocznym, kwietniowym  rozkładzie.
Z "tematów halowych" konczą swójsezon rozgrywkowy siatkarze Spartakusa i Hi-Tec, którzy występują w Autonomicznej Lidze Piłki Siatkowej. W podobnej sytuacji znajdują się piłkarze ręczni Korony Koronowo, którzy przed własna publicznościa ostatni mecz rozegrają z LKS Kesowo. W końcu cyklicznym wydarzeniem jest także Wiosenny Turniej Siatkarski Dziewcząt organizowany przez Spartakus.
Jak wyżej wspomniano w kwietniu pojawiają się pierwsze wydarzenia plenerowe i w Koronowie są to zarazem najwieksze przedsięwzięcia w całym kalendarzu rocznym. Oczywiście mowa tutaj o VII cyklu Biegów Ulicznych im. Braci Mikrutów, a także II Rajdzie Rowerowym Syngenta Koronowo Challenge. Przygotowania do tych imprez można śledzić za pośrednictwem ich stron internetowych:
W kwietniu wznawiają rozgrywki wszystkie zespoły piłkarskie, stąd też szereg pozycji w prezentowanym kalendarzu zarezerwowała victoria Koronowo.
dodał J. Jasionowicz
Czytany: 674 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW