Operację pod hasłem Wielodyscyplinowe Półkolonie Sportowe czas zacząć

Wtorek, 09. Maj 2017 12:41

Co prawda do końca roku szkolnego zostało jeszcze sporo czasu, jednak to dobry moment żeby zapoznać się z ofertami letniego wypoczynku dla swoich dzieci.

 

 

 

My zachęcamy Państwa do wzięcia pod uwagę propozycji koronowskiego ośrodka sportu, który zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w Wielodyscyplinowych Półkoloniach Sportowych. W ramach akcji planowane są dwa turnusy w wymiarze 10 dni każdy. Odbywać się będą wg poniższego harmonogramu:

- I turnus 3-14 lipca,

- II turnus 31 lipca-11 sierpnia.

Program każdego z nich zawierać będzie zajęcia tematyczne, godziny edukacyjne, wyjazdy pływackie i inne związane z wydarzeniami sportowymi. Dzienny harmonogram zakłada pobyt dzieci w godz. 9:00-15:00. Koszt udziału w turnusie wynosi 390 zł /ulgi dla członków KDR/, a w ramach tej kwoty przewidziane są obiady. Prowadzone będą nabory zarówno wśród dziewcząt i chłopców. Każda z grup będzie liczyć docelowo 15 osób. Szczegółowe informacje dotyczące akcji można uzyskać w dziale organizacji imprez MGOSiR.

Chętne dzieci prosimy zgłaszać telefoniczne pod nr 785 901 202 lub osobiście w siedzibie ośrodka /hala sportowa przy ul. Wąskotorowej 4/.

dodał J. Jasionowicz

Czytany: 761 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW