Ponad 100 wydarzeń w kalendarzu IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich

Środa, 17. Maj 2017 08:16

Publikujemy kalendarz wydarzeń, które odbędą się w Koronowie na rzecz IX Tygodnia sportu dla Wszystkich. Jednocześnie informujemy, ze nie jest to zamknięta formuła i w dalszym ciągu mozna zgłaszać kolejne. Na ten moment zarejestrowanych zostało 101 terminów o różnej "skali wielkości". Wśród nich są małe turnieje rozgrywane w ramach grup kilkunasto-osobowych, są też mecze drużynowe różnych kategorii wiekowych. Indywidualną formę aktywności zaaplikują sobie uczesnicy ścieżek pieszo-rowerowych, którzy wykorzystują je do marszów z kijkami, biegów, jazdy na rolkach, czy też rowerze.
W końcu odbędzie się kilka dużych imprez sportowo-rekreacyjnych, jak choćby II edycja Koronowskiej Volleymanii /piłka siatkowa/, czy I Rajd Rowerowy /Rowerowe Koronowo/. Mamy nadzieję na liczny udział mieszkańców Koronowa i przebywajacych w regionie gości w akcji "Biegnijmy razem z ...kanapy".
Oddzielnym tematem jest Test Coopera, badający wytrzymałość podczas 12-minutowego biegu, lub marszo-biegu. W tym temacie także zachęcamy do akcji Test Coopera dla Wszystkich, w którym mozliwe bedzie sprawdzenie aktualnej dyspozycji swojego organizmu przez pryzmat krajowych tabel wyników.
Podsumowując mnogą ilość propozycji mamy głęboką nadzieję, że tegoroczna edycja będzie rekordowa, jeżeli chodzi o ilość uczestników i Koronowo ponownie ... znajdzie sie wśród nagrodzonych !!!
dodał J. Jasionowicz
Czytany: 712 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW