Dwa tygodnie aktywności podczas półkolonii sportowych

Poniedziałek, 17. Lipiec 2017 06:30

Organizowane od kilku lat sportowe półkolonie, jak sama nazwa wskazuje odbywają się w nurcie różnych rodzajów aktywności ruchowej. Nie inaczej było podczas pierwszego turnusu letniej edycji 2017'.
Uczestnicy akcji "przyjęli" znaczącą dawkę wielu dyscyplin sportu, jakie im zaaplikowano podczas dwutygodniowych zajęć. W ramach założonego programu zrealizowano zajęcia z zakresu gier i zabaw ruchowych, jakie odbywały się w hali sportowej, korcie tenisowym, kompleksie "Orlik" oraz plaży w Pieczyskach. Odbył się także dzień sportów walik prowadzony przez Panią Paulinę Kontną, medalistkę Mistrzostw Polski w Zapasach, która prowadziła jedną z grup podczas kolonijnego turnusu.
Poza zajęciami stacjonarnymi były także "dni wyjazdowe", a wśród nich pobyt kompleksie basenowym Zajazdu Fojutowo, Parku Trampolin w Bydgoszczy, czy w końcu na Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce /także Bydgoszcz/. Dodatkową atrakcją tego ostatniego wydarzenia była możliwość korzystania z urządzeń lekkoatletycznego miasteczka, jakie wybudowano na czas trwania mistrzostw.
Ostatniego dnia tradycynie nastapiło podsumowanie akcji oraz wręczenie upominków uczestnikom półkolonii, których organizatorem był MGOSiR Koronowo. Prowadzącymi grupy była wcześniej wspomniana Paulina Kontna oraz Marika Jaworska.
Fotorelację z I turnusu półkolonii sportowych mozna zobaczyć TUTAJ
UWAGA !!!
Już 31 lipca wystartuje drugi, tegoroczny turnus sportowych półkolonii, do którego udziału zapraszamy chętne dziewczynki, gdyż w tej grupie zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Grupa chłopców została skompletowana.
dodał J. Jasionowicz
Czytany: 593 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW