Grand Prix Polski w Tańcach Towarzyskich ponownie w Koronowie

Poniedziałek, 04. Wrzesień 2017 07:31

Pierwszy Ogólnopolski Turniej Taneczny odbył się w Koronowie 20 marca 2010 roku. Od tego czasu hala widowiskowo-sportowa wielokrotnie gościła taneczne pary z całego kraju. Z roku na rok rośnie również ranga wydarzenia w kalendarzu ogólnopolskich imprez tanecznych. Już wkrótce, tj. 30 września odbędzie się kolejna odsłona tanecznych zmagań. Tym razem zapraszamy Państwa na Grand Prix Polski o Puchar Burmistrza Koronowa, którego główną galę uświetnią Margerita z Szymonem Kulisiem. Para ta reprezentuje Polskę w imprezach rangi Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Drugim duetem, który gościnnie wystapi w Koronowie będzie Mistrz Świata w tańcach latynoamerykanskich Paweł Tekiela, a jego partnerką jest Aleksandra Konstantinowa.  Szykują się więc nie lada wrażenia i emocje, które warto zobaczyć w Koronowie.

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest w Miejsko - Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koronowie przy ulicy Wąskotorowej 4. Dla mieszkańców Gminy Koronowo cena promocyjna w wysokości 20 zł (do 28 września).

 

 

Organizatorzy: Studio Tańca i Ruchu GEST Dorota Gołębiowska z Bydgoszczy, Centrum Druku Janoszek z Bydgoszczy, Burmistrz Koronowa Stanisław Gliszczyński, Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bydgoszcz.

                                                                          dodał J. Jasionowicz
Czytany: 610 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW