Zagraniczny akcent na Koronowskim parkiecie..

Poniedziałek, 02. Październik 2017 07:55

W miniony weekend gościliśmy w koronowskiej hali widowiskowo-sportowej tancerzy z całej Polski... i nie tylko. Podczas całego dnia zmagań swoje umiejętności prezentowali zawodnicy z wielu miast, między innymi:

Bydgoszczy, Wałbrzycha, Kołobrzegu, Elbląga,  Łodzi,  Olsztyna, Poznania, Koszalina, Gdańska, a nawet i spoza granic Polski – z Kaliningradu. Łącznie w różnych kategoriach wiekowych wystartowało 181 par. Umiejętności par, bez znaczenia, czy prezentujących się w walcu, czy w rumbie, były imponujące, nic więc dziwnego, że publiczność nie szczędziła braw. Taneczną galę uświetnił występ gości specjalnych Mistrza Świata w tańcach latynoamerykańskich Pawła Tekiela wraz z partnerka Aleksandrą Konstantinową. 

 

 

Podczas kolejnego dnia widzowie mogli podziwiać występy formacji grupowych klubów regionu, które starowały w ramach Kujawsko–Pomorskiej Ligi Tanecznej.

Z roku na rok ranga rozgrywanych w Koronowie tanecznych turniejów jest coraz wyższa i kto wie, może w przyszłym roku na stałe będzie w formie turnieju międzynarodowego.

 

 

 

 

dodała: P.Kontna

 
Czytany: 570 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW