Najlepsze Misie i Krasnale

Poniedziałek, 09. Październik 2017 09:16


W miniony weekend, po raz piąty rozegrana została jedna z najbardziej emocjonujących imprez w koronowskiej hali MGOSiR – Spartakiada Przedszkolaka.

Jak co roku, mogliśmy liczyć na wspaniałą atmosferę, którą tworzyli zarówno nasi najmniejsi uczestnicy jak i dopingujący ich rodzice i dziadkowie. Na starcie stanęło 15 drużyn z koronowskiego Przedszkola Samorządowego, Misiowej Chatki, Małego Przedszkola, a także Przedszkola Samorządowego we Wtelnie. Przedszkolaki rywalizowały między sobą w 5 konkurencjach. Mimo iż zwycięzcami byli wszyscy, to należy podać klasyfikację poszczególnych grup wiekowych. W kategorii 4-5 latków najlepszą drużyną spośród 13 grup okazały się Misie z Przedszkola Samorządowego w Koronowie, a zaraz za nimi Biedronki z Przedszkola Samorządowego we Wtelnie i Jeżyki z Przedszkola Samorządowego w Koronowie. Grupę 6 latków zdominowały Krasnale z Wtelna, przed Niedźwiadkami z Misiowej Chatki.

W tym roku mogliśmy liczyć także na niespodzianki. Mianowicie oprócz naszych wspaniałych przedszkolaków do rywalizacji po raz pierwszy przystąpili także rodzice. Po trzech, niezwykle wyczerpujących  konkurencjach najlepsi okazali się rodzice dzieci z Misiowej Chatki. Śmiało można powiedzieć, że zmagania rodziców były równie emocjonujące co zmagania ich pociech.

 

 

Organizatorem V Spartakiady Przedszkolaka był MGOSiR Koronowo. Przy organizacji i sprawnym przebiegu konkurencji wsparcia udzielili wolontariusze obsługujący Bieg Mikrutów.

 

 

 

dodała:

P.Kontna

 


Czytany: 767 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW