Koronowo kabaretowym zagłębiem - tym razem Neo-Nówka

Czwartek, 07. Grudzień 2017 07:52

24946077_1758421367532961_1241172920_o 


   Kabaretu Neo-Nówka nie trzeba przedstawiać sympatykom humoru i rozrywki. To absolutny TOP polskiej sceny kabaretowej, który od ponad 15 lat bawi publiczność podczas wszystkich największych wydarzeń rozrywkowych w kraju. Zespół w składzie Roman Żurek, Radosław Bielecki i Michał Gawliński każdego roku odbywa grubo ponad setkę występów bawiąc swoimi skeczami zarówno polską, jak i zagraniczną widownię.

 

Aktualnie artyści realizują trasę z nowym programem „Kazik sam w domu” i na swoim rozkładzie umieścili także Koronowo, w którym wystąpią 17 lutego o godz. 16:00. Miejscem występu będzie oczywiście hala MGOSiR Koronowo mieszcząca się przy ul. Wąskotorowej 4.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie  nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu". Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy.  Czas trwania programu to około 120 minut 

Cena biletu to: 60 zł, 70 zł, 80 zł i 90 zł /VIP/

Indywidualnie bilety można nabyć w sekretariacie MGOSiR (pokój nr 4) ul. Wąskotorowa 4  od 11 grudnia, lub na stronie www.biletowakasa.pl 

Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmuje organizator wydarzenia, tj. Agencja Artystyczna „Joanna” pod numerem tel.: 41-361 80 47.

 

Zapraszamy więc Państwa do wspólnej zabawy ! 

 

 

Czytany: 1065 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW