Zapraszamy na Sportowe Półkolonie Zimowe

Czwartek, 04. Styczeń 2018 09:17

plakat 


Mimo iż do ferii zmiowych jeszcze trochę czasu zostało, to my już zachęcamy Państwa do zapoznania się z  propozycją koronowskiego ośrodka sportu, który zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w Zimowych Półkoloniach Sportowych. Turnus zaplanowany jest na pierwszy tydzień ferii 12-16.02.2018r.

 

Program zawierać będzie każdego dnia inny temat zabaw sportowych, mozliwość nieodpłatnego korzystania z lodowiska w trakcie zajęć, wyjazdy - między innymi do komplesu rekreacyjnego Fojutowo, gdzie przewidziana jest kapiel w basenie oraz zabawy na zjeżdzalniach. Zapewniamy opiekę wychowawców, ubezpieczenie, obiady oraz miłe i kreatywne spędzanie wolnego czasu. Dzienny harmonogram zakłada pobyt dzieci w godz. 9:00-15:00. Koszt udziału w turnusie wynosi 210 zł. Prowadzone będą nabory zarówno wśród dziewcząt i chłopców. Każda z grup będzie liczyć docelowo 15 osób. Szczegółowe informacje dotyczące akcji można uzyskać w dziale organizacji imprez MGOSiR.


Chętne dzieci prosimy zgłaszać telefoniczne pod nr 785 901 202 lub osobiście w siedzibie ośrodka /hala sportowa przy ul. Wąskotorowej 4/.

Czytany: 457 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW