Kalendarz imprez - wrzesień
Wtorek, 01. Wrzesień 2015 10:45

Zakończyły się upalne, tegoroczne wakacje i czas wrócić do normalnego rocznego rytmu.W związku z tym publikujemy dla Państwa zestaw wrześniowych wydarzeń, które odbeda się na sportowych obiektach miasta.

Oczywiście największym wydarzeniem tego miesiąca będą Dożynki Gminy Koronowo, które w tegorocznej edycji ugoszczą przedstawicieli wszystkich Gmin Powiatu Bydgoskiego. Terenem imprezy tak, jak w minionych latach będzie plac przy hali MGOSiR. Ciekawie powinna się zapowiadać  "Ekstremalna Grabina", organizowana przez wydział promocji i sportu koronowskiego urzędu. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie na terenie tego, jakże urokliwego grabowego parku. Równocześnie z zawodami w rowerowym zjeździe downhill odbędzie się Rajd Rowerowy Banku Spółdzielczego, którego celem jest akcja harytatywna na rzecz profilaktyki i leczenia wad postawy u dzieci. Na parkiet koronowskiej hali wybiegną również młodzi judocy, którzy powalczą o Puchar Burmistrza Koronowa w kolejnej edycji od kilku lat organizowanego turnieju.

 

Poza w/w reprezentacje Koronowa staną do rywalizacji w ramach turnieju eliminacyjnego do Olimpiady Sportowców Wiejskich Rio De Janeiro - Chełmno 2016', a także całą serię spotkań odbędą uczestniczące w rozgrywkach K-PZPN zespoły Victorii.

Jest więc w czym przebierać i lubiący sportowe emocje na pewno znajdą w tym miesiącu coś dla siebie - zapraszamy !

dodał J. Jasionowicz

 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW