Kalendarz wydarzeń - październik 2015'
Poniedziałek, 05. Październik 2015 17:22
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z miesięcznym zestawieniem wydarzeń, które zrealizowane zostana na sportowych obiektach koronowskiego ośrodka sportu w październiku.

Wśród wielu propozycji szerzej prezentujemy w tym miesiącu Maraton Zumby, który wraz z warsztatami dla instruktorów tej formy ruchu odbędzie się 10 października. Chętne osoby, chcące "popracować" nad własną sylwetką mają możliwość darmowego udziałuy w maratonie.Już kolejnego dnia, tj. 11 października hala zapełni się przedszkolakami, których dopingować będą ich pierwsi kibice jakimi są rodzice i dziadkowie. Wszystko to podczas trzeciej już edycji Spartakiady Przedszkolaka.

Za nami już pierwszy weekend dziesiątego miesiąca roku, to też nie poświęcimy dodatkowego miejsca Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim, która to impreza gościła w hali koronowskiego ośrodka sportu /szczegóły w aktualnosciach strony/. Za to zwracamy uwagę na startujące rozgrywki kolejnego sezony seniorów Korony Koronowo oraz siatkarskich drużyn Spartakus i KS Hi-Tec. Warto zobaczyć w jakiej formie znajdują sie zawodnicy wymienionych wyżej drużyn, a także skorzystać z propozycji meczów różnych kategorii wiekowych piłkarskiej Victorii.

dodał J. Jasionowicz

 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW