MGOSiR

 

 

STRONA W TRAKCIE PRZEBUDOWY

Informujemy, że aktualnie trwają pracę związane ze zmianą wyglądu i funkcjonalności strony internetowej. Nowa strona tworzona jest z myślą o dostępności cyfrowej i będzie zgodna z WCAG 2.1

 

Miejsko- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie został powołany w celu promowania sportu, rekreacji ruchowej, aktywnych form wypoczynku.

Czynić to zamierzamy w oparciu o obiekty sportowe dostępne na terenie naszego miasta.
Zapewnimy to mieszkańcom i przybyłym gościom przedstawiając szereg urozmaiconych form czynnego spędzania wolnego czasu, a także możliwości rywalizacji sportowej w zakresie prowadzonych przez nas dyscyplin sportu.

MGOSiR Koronowo został powołany do życia Przez Radę Miejską dnia 27.08.2008 roku. Po skompletowaniu zespołu pracowników pełną działalność rozpoczęliśmy 01.03.2009 roku.

Zamierzamy realizować politykę miasta i gminy w zakresie rekreacji, sportu i rehabilitacji ruchowej, zarówno w wymiarze sportu amatorskiego, jak i kwalifikowanego. Zadaniem naszej jednostki będzie również administrowanie terenami i obiektami sportowo - rekreacyjnymi, będącymi własnością gminy. Zamierzamy również prowadzić działalność gospodarczą w zakresie wynajmu obiektów i powierzchni reklamowych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Dyrektor MGOSiR

 

 


 

 
 
LOGOWANIE: Zaloguj | Rejestracja
Reklama Reklama Reklama Reklama

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW